Fr, 2024 Mar 29, 0:09 AM
Happy Christmas Guest | RSS

My site

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » cuntHunters » General Discussion » Storm 99mph (159km/h) (28-10-2013)
Storm 99mph (159km/h)
zofiDate: Mo, 2013 Oct 28, 6:15 PM | Message # 1
ஜ ۩Global Admin۩ ஜ
Group: Administrators
Messages: 2973
Status: Offline


Storm batters southern Britain

Key Points:


BBC forecasters say the storm has now ended in the UK, but gale-force winds and heavy rain have caused disruption across southern Britain.

A man has been found dead at a house in Hounslow, west London, following a suspected gas explosion caused by a falling tree, police say.

Network Rail says the damage has been "worse than expected", with more than 100 trees on the lines, but limited train services have begun to resume.

Some 607,500 homes lost power during the course of the storm, 200,000 of which are still cut off, after wind damaged lines. The strongest gust of 99mph (159km/h) was recorded on the Isle of Wight.

A teenager died after a tree fell on the mobile home where she was sleeping in Edenbridge, and a man in his 50s was killed when a tree landed on a car in Watford, Herts.

The Dungeness B nuclear power station in Kent is using diesel generators to power its site after both reactors shut down automatically due to a power cut.


delfi.lt pranesa:

Didžiąją Britaniją pirmadienio naktį pasiekė audra, kuri turėtų būti didžiausia per pastarąjį dešimtmetį. Dėl stiprių liūčių ir ir vėjų, kurie jau skriaudžia Angliją ir Velsą, ribojamas automobilių, traukinių, vandens transporto priemonių eismas, atšaukta dalis skrydžių. Stichija jau pasiglemžė kelias gyvybes.

Per audrą Britanijoje žuvo vyras ir paauglė, dingo berniukas

Didžiojoje Britanijoje per audrą žuvo du žmonės, vienas dingo, tūkstančiai namų liko be elektros.

Hevešo miestelyje 7.18 val. (9.18 val. Lietuvos laiku) audra išlaužė medį ir užvertė ant vagonėlio. Žuvo jame miegojusi 17 m. mergina, informuoja telegraph.co.uk.

Votforde medis užkrito ant automobilio, žuvo juo važiavęs į šeštą dešimtį įžengęs vyriškis.

Rytų Sasekse ieškoma į jūrą nuplauto 14 m. berniuko. Jis sekmadienį dingo jūroje, kur linksminosi su draugais, nors oro sąlygos buvo labai pavojingos. Gelbėtojai dėl sustiprėjusios audros turėjo nutraukti paauglio paieškas.

p.s. nemazai is musu angluose, -.-



 
[cH]vodkaDate: Mo, 2013 Oct 28, 7:14 PM | Message # 2
GTA:T Veteran
Group: cH Member
Messages: 1258
Status: Offline
va čia tai jau pzdc, trūksta žodžių





Message edited by [cH]vodka - Mo, 2013 Oct 28, 7:24 PM
 
iCov3rDate: Tu, 2013 Oct 29, 9:13 AM | Message # 3
Group: Removed





-_- pas mum Olandijoje irgi buvo sokia tokia audra -_- mire vienas zmogus, gal yra mirusiu daugiau, bent jau daugiau mirusiu nerado :X bet cia tai ziauru :X
 
SufferDate: Tu, 2013 Oct 29, 10:37 AM | Message # 4
Group: Removed





pas mane irgi audra dar ir siandien, yra zuvusiu.... mano saldusis miegas zuwo per ta supista dideli veja ir savo garsais... VIENIKIMES IR IVEIKIME AUDRA!!!!!!! :DD
 
CjeetasDate: Tu, 2013 Oct 29, 4:27 PM | Message # 5
League of Legends, CS:GO: Alpha Squad
Group: cH Member
Messages: 335
Status: Offline
Quote Suffer ()
pas mane irgi audra dar ir siandien, yra zuvusiu.... mano saldusis miegas zuwo per ta supista dideli veja ir savo garsais... VIENIKIMES IR IVEIKIME AUDRA!!!!!!! :DD

Suffer,gal tu nebegerk...


 
jagu4rsDate: Tu, 2013 Oct 29, 4:53 PM | Message # 6
ex-cH
Group: Users
Messages: 821
Status: Offline
Sufferio bendrazyge obelis neiveike audros

 
SufferDate: Tu, 2013 Oct 29, 4:55 PM | Message # 7
Group: Removed





netoli masinos nuluza :/ buciau apsiverkes... dar zofijos ten skanieji obuoliai augo :DD
 
jagu4rsDate: Tu, 2013 Oct 29, 5:13 PM | Message # 8
ex-cH
Group: Users
Messages: 821
Status: Offline
Sufferio bendrazyge obelis neiveike audros

 
zofiDate: Tu, 2013 Oct 29, 5:23 PM | Message # 9
ஜ ۩Global Admin۩ ஜ
Group: Administrators
Messages: 2973
Status: Offline
Quote Suffer ()
dar zofijos ten skanieji obuoliai augo


Trecia ryta, kai jobina balkona durys nakui su viskuom biggrin ramei taip nueinu paziet, pakelis cigareciu nukrites ant zemes tarp sukiu, vaza sudauze menkas nuostolis bent pakelis cigaru lika =D

p.s. sufferi ten obuolei tava zjbs biggrin



 
Forum » cuntHunters » General Discussion » Storm 99mph (159km/h) (28-10-2013)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: